6

Zadbaj o swój uśmiech!

Posted on Posted in artykuły

7Chyba każdy marzy o pięknym uśmiechu. Piękne, białe i zadbane zęby to cel każdego. Bo kto by nie chciał, żeby jego zęby tak właśnie się prezentowały? Ponadto, żeby były i zdrowe i nie było z nimi kłopotów. Bo w zasadzie co po lśniących zębach, skoro co chwilę trzeba biegać do dentysty. Mimo, że większość osób codziennie myje zęby, i tak ma z nimi kłopot.

 

 

 

Zwykłe szczotkowanie zębów nie wystarcza.

Po pierwsze robią to za krótko. Rzadko kto szczotkuje swoje zęby dokładnie przez 3 minuty. Najczęściej jest tak, byle umyć i mieć czyste sumienie. Bo zęby czyste nie pozostają. Po drugie, szczotkowanie zwykłą manualną szczoteczką nie jest efektywne. Taką szczoteczką nie dotrzemy do wszystkich zakamarków. Najlepsze do mycia zębów są szczoteczki elektryczne.
Takie szczoteczki to, można powiedzieć, prawdziwy cud techniki. Po pierwsze, mają silniczek, a nie tylko ręczny napęd, dzięki czemu są w stanie znacznie dokładniej wyczyścić zęby. Głowica kręci się niesamowicie szybko, a takiego efektu nie uzyskamy manualną szczoteczką. Szczoteczki elektryczne są w stanie dotrzeć do najmniejszych zakamarków jamy ustnej, przez co dokładnie wyczyszczą każdy milimetr szczęki. Dość ważne jest też to, że szczoteczki elektryczne, w większości przypadków mają zaprogramowany timer, który po upływie określonego czasu wyłącza szczoteczkę. To znak, że myliśmy nasze zęby wystarczająco długo.

Podsumowując

Warto zainwestować w szczoteczki elektryczne. Plusem jest też to, że nie potrzeba kupować osobnej szczoteczki dla każdego domownika, a jedynie końcówki do szczoteczki elektrycznej. Różnią się one kolorami, więc każdy z domowników bez problemu rozpozna swoją końcówkę. Szczoteczki elektryczne to naprawdę dobry zakup, który ułatwi utrzymanie zębów w nienagannym stanie, zarówno wizualnym jak i „technicznym”.

Źrodło:smartbrush.pl